St&S RekonServis s.r.o.
St&S RekonServis s.r.o.
Informace a objednávky
+420 773 869 909
Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.
Často kladené dotazy

Bourání není nutné, avšak rozhodně lepší. Původní umakartové jádro lze zachovat a pouze vyrovnat sádrokartonem. Není však možná změna dispozic a prostor se zmenší.

Obvykle předáváme 3-4 týdny po zahájení, doba rekonstrukce závisí na rozsahu prací.

 

Nemusíte, naše firma zajistí všechna potřebná řemesla. Rekonstrukce je na klíč, bez starostí a nutnosti cokoliv zajistit.

 

Samozřejmě v rámci našich služeb je i kompletní poradenství a návrhy. Se vším Vám pomůžeme a vysvětlíme.

 

Ano, sestavíme rozpočet pouze na práci, realizace zakázky probíhá zcela identicky, bez přirážky a zvláštních podmínek.

 

Ano, výměna a montáž obložkových zárubní bez bourání je možná, dodáváme speciální obložkové zárubně tzv. OKZ, které se montují přímo na kovové zárubně. Žádný hluk a prach v celém bytě.

 

Ano, můžete, ale tuto variantu nedoporučujeme. Práce se ve většině případů zdržují a průběh prací (hluk, prach apod.) není zcela vhodný pro klidné bydlení. Velmi často se setkáváme s nervozitou a snahou práce uspíšit. Chápeme, že né vždy je možné byt uvolnit, zkušenosti máme a vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc.

 

ANO, pokud se již jedná o finální cenovou nabídku, která je součástí smlouvy o dílo, je tato cena konečná, dopředu a po celou dobu rekonstrukce si můžete být jisti kolik Vás bude stát.

 

Ano, rádi Vám vyhovíme a přizpůsobíme se Vašim potřebám. Ovšem nesmí to být pravidlo, také musíme odpočívat.

 

Doba sestavení rozpočtu je závislá na rozsahu prací. Snažíme se o předání rozpočtu do 2 dnů od poslední schůzky a předání kompletních podkladů. Ne, vždy je to však možné z důvodu vytíženosti při realizaci předchozích zakázek, dalším faktorem je rychlost dodavatelů při poptávce jednotlivých materiálů. Maximální doba sestavení rozpočtu je 7 dní.

 

St&S RekonServis s.r.o.
Rekonstrukce a stavební úpravy
IČ: 073 47 316
DIČ: CZ07347316
Úpoř 26, 417 53 Světec
Mob.: +420 773 869 909
E-mail: info@stsrekonservis.cz
Pavel Studnička, St-Servis na Firmy.cz